سلام کاربران عزیز وب سیتی , مدتی است کاربران اینستاگرام بخاطر قانون و سیاست جدید این شرکت، کمی رنجیده خاطر و ناراحت شده اند. در برنامه اینستاگرام با نوشتن Telegram.me در قسمت web بیوگرافی، دیگر قادر نیستید تا دنبال کننده های خود را به صفحه پروفایل خود در برنامه تلگرام هدایت کنید. اما اکنون با یک تغییر ساده در آدرس آیدی تلگرام، می توانید این محدودیت را دور بزنید.

آموزش قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام

خوشبختانه اینستاگرام آدرس اصلی سرویس تلگرام را حذف کرده و هنوز آدرس کوتاه تلگرام در دسترس قرار دارد و به راحتی می‌توانید از آدرس کوتاه پروفایل خود استفاده کنید.
۱_کافی است به جای عبارت Telegram.me از /http://tlgrm.me استفاده کنید. یعنی اگر یوزر شما در تلگرام webcity می باشد، باید به صورت زیر لینک را وارد کنید.
tlgrm.me/webcity

۲_ استفاده از سرویس‌های کوتاه‌کننده لینک,برای این کار کافیست از کوتاه‌کننده لینک گوگل goo.gl و یا بیتلی bit.ly‌ استفاده کنید سپس در قسمت paste your long URL Here آدرس تلگرام خود را تایپ کنید و پس از تایید ربات نبودن لینک را دریافت و در پروفایل اینستاگرام خود قرار دهید.

پی نوشت:

۱- اگر قبلا لینک تلگرام را به صفحه پروفایل خود اضافه کرده‌اید در صورت آپدیت به مشکل برخواهید خورد اما تا زمانی که پروفایل خودتان را ویرایش نکنید مشکلی نخواهید داشت.

مقالات مرتبط

(۲) نظر برای “قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام instagram”

شما چی فکر می کنید؟

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  1. علیرضا گفت:

    سایت tlgrm.me رو هم نمیشه دیگه اضافه کرد، اما هنوز tlgrm.in کار میکنه.

    کافیه لینک پروفایل http://telegram.me/webcity به اینصورت نوشته بشه http://tlgrm.in/webcity

  2. ترنم گفت:

    باin برای من کارنمیکنه چه کنم؟

Advertising