افزایش اعضا در کانال تلگرام,افزایش ممبر در کانال تلگرام,افزایش اعضا و ممبر در کانال تلگرام,افزایش ممبر کانال تلگرام رایگان,نرم افزار افزایش اعضای کانال تلگرام,ترفند افزایش ممبر کانال تلگرام,افزایش اعضای کانال تلگرام رایگان,نرم افزار افزایش ممبر کانال تلگرام,برنامه افزایش ممبر کانال تلگرام,نرم افزار افزایش ممبر تلگرام,افزایش رایگان ممبر تلگرام

چگونه اعضا و ممبر کانال خود را در تلگرام افزایش دهیم / با ۲۰ ترفند تضمینی افزایش اعضا و ممبر در کانال تلگرام همراه وب سیتی باشید.

 1. سعی کنید حتماً نوع کانال عمومی باشد، هر کاربر می تواند ۴ کانال عمومی (Public) داشته باشد. زیرا کانال های عمومی در نتایج جستجو کاربران نمایش داده می شوند و این خود می تواند یکی از راه های جذب عضو باشد.
 2. ابتدا هدف خود از ساخت کانال مشخص کنید و به هیچ عنوان بعد از مدتی لینک و موضوع کانال و تغییر ندهید، سعی کنید مطالب مرتبط با نام و پیشینه کانال منتشر کنید تا از ریزش اعضاء جلوگیری شود.
 3. لینک Join Chat را فراموش نکنید
 4. بهترین راه جذب مخاطب برای کانال تولید محتوای ارزشمند است.
 5. از تبلیغ در کانال خود پرهیز کنید
 6. تصویر لوگو و توضیحات (Description) مناسبی برای کانال خود انتخاب کنید.
 7. کانال تلگرام این قابلیت را دارد که چند مدیر (Admin) انتخاب کنید، اگر افراد مورد اعتمادی میشناسید آنها را ادمین کنید تا به شما در انتشار مطالب کانالتان کمک کنند.
 8. راه دیگری که می تواند خیلی سریع به رشد اعضاء کانال تان کمک کند انجام تبلیغ در کانال های پر مخاطب در خود تلگرام میباشد که اینکار خود به دو روش تبلیغ متقابل و تبلیغ پولی انجام می گیرد.
 9. در انتهای هر پستی (متن یا تصویر) که در کانال منتشر می کنید شناسه (ID, Username) کانال یا URL (لینک) آن را قراردهید تا اگر پست های کانال در جایی دیگر توسط اعضاء فوروارد میشوند لینک کانال هم فرستاده شود.
 10. تعداداستاندارد پست در روز، ۱۰ پست می باشد
 11. از گذاشتن پست های بلند در کانال جدا پرهیز کنید
 12. یکی از راه های موثر دیگر در افزایش اعضاء کانال انتشار اطلاعات و نشانی URL کانال در وب سایت های اینترنتی است. برای اینکار می توانید با جستجو در گوگل و پیدا کردن وب سایت هایی که لیست کانال های تلگرام را به اشتراک می گذارند در آن وب سایت ها اقدام به به اشتراک گذاری اطلاعات کانال خود کنید مثلاً بصورت ارسال نظر (Comment) و …
 13. تا جای ممکن سعی کنید لینک کانال را کوتاه و با معنی انتخاب کنید تا کاربران بتوانند آن را براحتی بخاطر سپرده و در تایپ آن مشکلی نداشته باشند. هرچند که الان انتخاب شناسه مناسب بدلیل کثرت کانال ها کار سختی شده است.
 14.  تکرار مطالب باعث افت جذابیت کانال می شود. بنابراین از ارسال مطالب تکراری خودداری کنید.
 15. مطالب را بر اساس یک زمانبندی مشخص شده انتشار بدهید.
 16. اگر در گروههایی عضو هستید مطالب کانال خود را با لینک زیر آن در گروهها منتشر (Forward) کنید تا توسط اعضاء گروه ها دست به دست شود. این عمل یکی از موثرترین راه ها می باشد. البته بیاد داشته باشید در تبلیغ کانال حتما از عکس و تصویر و لینک دعوت استفاده کنید.
 17. یکی از مهمترین روش های افزایش اعضاء کانال در تلگرام حفظ آنها در کانال است. یعنی شما باید بتوانید درکانال جاذبه ای ایجاد کنید که اگر عضو جدیدی به کانال وارد شد به ماندن در کانال تشویق شود.
 18. افرادی که یکبار کانال را ترک کرده اند اگر مجدداً آنها را انتخاب و عضو کانال کنید، خود تلگرام از عضویت مجدد آنها در کانال جلوگیری میکند. چون آنها یکبار عدم علاقه خود به آن کانال را با ترک آن بیان کرده اند. اگر زیاد این کار را تکرار کنید حساب شما محدود (ریپورت) خواهد شد.
 19. از گذاشتن پست های بلند در کانال جدا پرهیز کنید
 20. از تصاویر و عکس های زیبا به فراوانی استفاده کنید

مقالات مرتبط:

شما چی فکر می کنید؟

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Advertising